Program pro navýšení hmotnosti

Jedná se o spojení tradičních postupů čínské medicíny a moderních výživových postupů.

Patří sem méně závažné i závažné stavy a je nutné zjistit příčinu nebo se jedná pouze o určitý fyziologický nedostatek, či zděděnou dispozici a typ.

Přílišná hubenost může tedy být známkou oslabenosti nebo jenom skutečností, bez negativních doprovodných příznaků a je nutné tyto stavy od sebe odlišovat.

Ve všech případech je ale vhodné posilovat organismus a produkci fyziologických tekutin a YINových složek organismu, protože tento stav je často doprovázený celkovou vysušeností a příznaky, které z této vysušenosti pramení. Ať už se jedná o jakýkoli stav, je vhodné celkové vyšetření.

Nejprve tedy zjistím Váš celkový stav. To znamená, že přijdete na vstupní vyšetření - osobní konzultaci (objednat se můžete na telefonním čísle 604 26 67 14), kde probereme vše individuálně. Prosím, přečtěte si také odkaz individuální terapie (viz odkaz - Individuální terapie.).

Zde připomínám možnost objednat se nejprve na bezplatnou informativní návštěvu (viz odkaz - Bezplatná informativní návštěva).

Během vstupního vyšetření spolu prokonzultujeme vaše konkrétní obtíže, vyšetřím Vás podle metod Tradiční čínské medicíny (vyšetření pulsů a jazyka), stanovím důvod, proč je Váš organismus v nerovnováze, které konkrétní orgány podle fyziologie Tradiční čínské medicíny jsou oslabené, mají málo energie a nefungují dobře. Proč je tedy Váš metabolismus oslabený (oslabenéné funkce přeměny a vstřebávání), nepřeměňuje dostatečně potravu (z potravy nevzniká dostatečné množství potřebných látek a dostatečně kvalitní esence - fyziologie TČM), nevytváří se dostatek vitality, a Vám se proto nedaří přibrat (nebo si váhu udržet).

Důvodů, proč Váš organismus nefunguje správně a nemůže či neumí přibrat, může být podle Tradiční čínské medicíny poměrně mnoho.

Nejčastější důvody jsou například nedostatek YIN ledvin, nedostatečnost energie ledvin, nedostatečná produkce tekutin JIN YE v organismu, oslabení středu a orgánů středu (slinivka, slezina, žaludek), zablokovaná energie v organismu z různých příčin, nedostatečnost jaterní energie (např. z přetížení jater), nedostatečnost fyziologických tekutin žaludku a plic, nedostatečnost či nerovnováha YIN a YANG, horkost ve žlučníku, nedostatečná funkce žlučníku, rychlý metabolismus, nedostatečná energie v organismu, zánětlivé procesy v organismu, nerovnováha mezi jednotlivými orgány, kdy je nutné je vlastně nejprve "seřídit" a další různorodé kombinované poruchy, kdy je zapotřebí působit na několik orgánů a mechanismů zároveň (souběžně) a i běžný denní stres (stresové situace) blokuje funkce a přirozenou sílu organismu.

Toto je první část. A je to vlastně základní a první krok.

Na základě vyšetření Vám předepíši konkrétní individuální sestavu směsí Tradiční čínské medicíny, kterou budete užívat a stanovím také individuální dávkování (nutné dávkování k celkové změně Vašeho stavu).

Vstupní konzultace trvá v průměru 90 až 120 minut.

Cena vstupní konzultace (platí se na místě po konzultaci) je 540 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 60 minut, pak její cena bude 540 Kč, pokud délka konzultace bude 90 minut, její cena bude 810 Kč, a pokud délka konzultace bude 120 minut, pak její cena bude 1080 Kč.

Cena každé další (kontrolní) návštěvy - zpočátku po 14 dnech a pak podle potřeby (platí se na místě po konzultaci) je 360 Kč za 1 hodinu (včetně DPH). To znamená, že pokud délka konzultace bude 30 minut, pak její cena bude 180 Kč, pokud délka konzultace bude 20 minut, její cena bude 120 Kč, a pokud délka konzultace bude 40 minut, pak její cena bude 240 Kč atp.

Viz též odkaz - Ceník služeb a směsí při terapii

Druhá část je zaměřena na moderní výživové postupy.

Nejen pro tento účel vyvinula naše společnost unikátní bílkovinový koncentrát ze syrovátky SAN BAO® PROTEIN wei sheng fang yi dan (viz odkaz - SAN BAO® PROTEIN), dále vitamínkomplex (viz odkaz - SAN BAO® vitamínkomplex) a mineralkomplex (viz odkaz - SAN BAO® mineralkomplex).

Jedná se o unikátní plán. Základem jsou moderní výživové postupy. Tento plán je také individuální a záleží na celkovém stavu organismu Vše je individuální.

Máme k dispozici kvalitní trenéry, kteří Vás, pokud budete chtít, provedou oblastí pohybu a naučí Vás, jak cvičit správně (zpevnit svaly, posílit svoji kostru, uzdravit se), jak se protahovat apod. (viz odkaz - Individuální cvičební program). Teď tyto řádky určitě čtete s rozporuplnými emocemi, že Vy a posilovna nejde dohromady, proč máte cvičit, když jste hubení a vlastně byste měli být v klidu. Opak je ale pravdou. Spojení moderních výživových postupů a cvičení umožní právě nárůst svalové hmoty, a tím i zlepšení celkového zdraví. Ale uvidíte a sami se rozhodnete a je jedno, jestli jste muž, či žena a jak jste staří.

Cílem tedy je celkové zdraví.