GU AN FANG (103)

Mír kostem - směs podle fyziologie TČM rozhojňuje YIN, odstraňuje horkost, odstraňuje blokády energie v drahách (úrazy, naraženiny, zlomeniny), ostré bolesti v bederní krajině (ústřel a blokáda energie), kostní a kloubní nerovnosti a výrůstky, které dráždí nervová zakončení a bolesti jsou vytrvalé.

ZPĚT

Směs je zaměřena na závažné problémy s páteří ze zablokované energie. Kostní a kloubní nerovnosti a výrůstky, které dráždí nervová zakončení a bolesti jsou vytrvalé. Výhřezy plotének. Úrazy, naražení, zlomeniny a přetrvávající problémy. Dále působí na kosti, klouby a pohybový aparát jako celek. Závažné, dlouhodobé, zastaralé a téměř neřešitelné problémy. Tam kde se dlouhodobě používají různé metody, léky a téměř nic nepomáhá, je vhodné užívat tuto směs. Zánět sedacího nervu. Přetrvávající bolesti pohybového aparátu po různých proběhlých stavech (úraz, úder, zlomeniny, operace). Pomáhá hojení. Bolesti pohybového aparátu, které se zhoršují v noci. Může se kombinovat s dalšími směsmi.

Lumbago ústřel bolest bederní krajiny s křečí zádových svalů, pak se tato směs střídá během dne se směsí č. 119 BAI SHAO DING.

Viz též postupy u směsi č. 102 SHEN ZHI FU DING.

Podrobnější vysvětlení celkového stavu, další důležité informace, vhodné použití dalších směsí, způsob užívání a dávkování naleznete přímo u podrobného popisu této směsi (PDF).

Tato směs je zcela bez vedlejších účinků, nelze se jí předávkovat. Není vhodná v těhotenství. Není určena pro malé děti (cca do 5 let). Můžete ji užívat i tehdy, pokud trpíte jen jediným, zde uvedeným projevem. Dávkování se odvíjí od závažnosti projevů, čím je stav závažnější, tím je dávkování vyšší. Více informací o dávkování zde.

Je vhodné také vyhledat konkrétní obtíže, které Vás trápí – viz odkaz - Hledání podle obtíží.

A viz též odkaz – Programy terapeuticky zaměřené na konkrétní obtíže a onemocnění.

ZPĚT